Místo konání

Konference se koná na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, v Aule (budova B)

Adresa:

Tř. 17. listopadu 8
771 11 Olomouc

Webové stránky Právnické fakulty

Schéma sítě městské hromadné dopravy

Jak se dostanete k cílovým bodům pomocí MHD:

• k Právnické fakultě: z vlakového nádraží jeďte tramvají č. 1 nebo 7 a vystupte na zastávce „Envelopa“ (2. zastávka)
  • k hotelu Sigma: hotel se nachází přímo naproti budově vlakového nádraží
  • k hotelu Flora: z vlakového nádraží jeďte tramvají č. 1 (5. zastávka), 4 nebo 6 (zastávka č. 8) a vystupte na zastávce „Výstaviště Flora“
  • k ubytovně Marie: z vlakového nádraží jeďte tramvají č. 1 nebo 7 a vystupte na zastávce „Tržnice“ (3. zastávka)
  • k restauraci Konvikt: zastávka tramvaje "Náměstí Republiky", restaurace Konvikt se nachází v Univerzitní ulici č. 5 v prostorách Uměleckého centra UP Olomouc.
    ukázat na mapě
    Více informací najdete na www.konvikt-olomouc.cz

Stránka aktualizována: 27. 05. 2011, Michaela Kouřilová