Vědecké grémium

• prof. Dr. JUDr. Karel Eliáš (Fakulta právnická, Západočeská univerzita v Plzni)

• prof. JUDr. Jan Filip, CSc. (Právnická fakulta, Masarykova Univerzita, Brno)

• prof. JUDr. Pavel Holländer, DrSc. (Ústavní soud ČR)

• prof. Dr. Borut Holcman (Právnická  fakulta, Univerzita v Mariboru, Slovinsko)

• prof. JUDr. Milana Hrušáková, CSc. (Právnická fakulta, Univerzita Palackého v Olomouci)

• doc. Dr. Tomaz Kerestes (Právnická  fakulta, Univerzita v Mariboru, Slovinsko)

• Univ.- Prof. Dr. Ferdinand Kerschner (Právnická fakulta, Univerzita Johanna Keplera v Linzi, Rakousko)

• prof. Dr. Rajko Knez (Právnická  fakulta, Univerzita v Mariboru, Slovinsko)

• Univ.-Prof. Dr. Georg E. Kodek, LL.M. (Právnická fakulta, Vysoká škola ekonomická ve Vídni, Rakousko)

• prof. JUDr. Jan Kuklík, DrSc. (Právnická fakulta, Univerzita Karlova v Praze)

• Mgr. Michal Králík, Ph.D. (Nejvyšší soud ČR)

• JUDr. Mag. iur. Michal Malacka, Ph.D., MBA (Právnická fakulta, Univerzita Palackého v Olomouci)

• prof. zw. dr hab. Maksymilian Pazdan (Fakulta  práva a administrace, Slezská univerzita v Katovicích, Polsko)

• O.Univ.-Prof. Dr.iur. Dr.h.c. Willibald Posch (Právnická fakulta, Univerzita Karla Františka, Graz, Rakousko)

• O.Univ.-Prof. DDr. DDr. h.c. Johannes Michael Rainer (Právnická fakulta, Univerzita v Salzburgu, Rakousko)

• Univ.-Prof. Dr. Martin Schauer (Právnická fakulta, Univerzita ve Vídni, Rakousko)

• Hon.-Prof. Dr. Johannes Stabentheiner (Právnická fakulta, Univerzita ve Vídni, Rakousko)

• dr. Katarzyna Sznajder (Fakulta  práva a administrace, Slezská univerzita v Katovicích, Polsko)

Stránka aktualizována: 20. 05. 2011, Michaela Kouřilová