Instituce Evropské unie (ZS 2016)

Vyučující

JUDr. PhDr. Robert Zbíral, PhD.

Výuka probíhá

pondělí, 8-9.30h, U7

detaily viz rozvrh a sylabus (věnujte termínům velkou pozornost), začíná se přednáškou 26. září

Další informace

Veškeré informace ohledně obsahu a hodnocení kurzu či doporučené literatury viz sylabus níže ke stažení.

Změny

Mezitimní a konečné výsledky

Průběžné výsledky:

Na studenty, kteří nemají požadovanou účast (4 z 5) či počet testů (3 ze 4), se aplikují následující pravidla:

a) studenti s ISP, případně ti, kteří byli dlouhodobě nemocní (již se omluvili): Musí vyplnit určitý počet úkolů v EDISu, jejich objem bude záviset na míře naúčasti. Úkoly následně jako celek ohodnotím v rozmezí -2 až 2 body.

b) ostatní: za každou neúčast navíc budou automaticky připočteny do hodnocení 2 body (1 neomluvená neúčast, 1 nepsaní testu). Jelikož podle sylabu vlastně neúčast nahradit nejde, považuji tuto sankci za velmi mírnou.

Materiály ke stažení

Initiates file downloadSylabus Instituce EU (zima 2016)

Metody a teorie: výzkum institucí

Databáze institucí EU (seminář)