THE Rankings
QSU EECA Rankings

Setkání civilistů a procesualistů 2012

Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

dovolte mi, abych Vás a Vaše kolegy co nejsrdečněji pozval na již tradiční setkání civilistů a procesualistů, které se pod záštitou  Katedry  občanského  práva  a  pracovního  práva  Univerzity  Palackého  v  Olomouci  a  děkanky  právnické fakulty prof. JUDr. Milany Hrušákové, CSc., uskuteční ve dnech 6. - 8. září 2012.
Jako místo setkání jsme zvolili příjemné prostředí lázeňského hotelu Priessnitz nacházejícího se v Jeseníku.

Vyplněnou  přihlášku  zašlete  elektronicky  na  adresu  setkanikateder2012@seznam.cz  nebo  poštou  na  adresu:
JUDr. Renáta Šínová, Ph.D., Právnická fakulta UPOL, Tř. 17. listopadu 8, 771 00 Olomouc.

Termín uzávěrky přihlášek je stanoven na 30. 6. 2012. Další informace naleznete v přiložené přihlášce a předběžném programu setkání.
Věřím,  že  setkání  bude  přínosem  pro  všechny  účastníky  a  přispěje  k  prohloubení  spolupráce  mezi  jednotlivými pracovišti.

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte přímo na organizační výbor setkání:
JUDr. Renátu Šínovou, Ph.D. (renata.sinova@upol.cz) nebo Mgr. Ondřeje Šmída (ondrej.smid@upol.cz).

Na setkání se těší prof. JUDr. Ivo Telec CSc.
vedoucí katedry

Datum konání: 6. – 8. 9. 2012 v prostorách Hotelu Priessnitz v Jeseníku

Téma setkání : „Právní jednání“ a „Rekodifikace civilně-procesního práva“

Zvací dopis