Odborné semináře pořádané katedrou

Česko-polský seminář "Vliv EU a Rady Evropy na správní řízení v ČR a v Polsku"

Ve dnech 16.-17. října 2009 se na Právnické fakultě Univerzity Palackého uskutečnil česko-polský odborný seminář na téma "Vliv EU a Rady Evropy na správní řízení v ČR a v Polsku".

Projekt česko-polského semináře "Vliv EU a Rady Evropy na správní řízení v ČR a v Polsku byl podpořen z prostředků Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci "Česko-polského fóra" na podporu projektů směřujících k rozvoji česko-polských vztahů. Řešitelkou projektu za Katedru správního práva a správní vědy PF UP je JUDr. Monika Horáková, Ph.D.

Partnerem projektu je Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa i Administracji v Łódzi Garantem semináře za polskou stranu je Prof. zw. dr hab. Wojciech Chróścielewski.

Cílem projektu je rozvoj česko-polské vědecké spolupráce v oblasti práva na úrovni Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a Fakulty práva a administrativy Univerzity v Łódzi. Projekt je zaměřen na zvýšení vědecko-výzkumného potenciálu akademických pracovníků a doktorandů obou partnerských institucí.

Program semináře

SBORNÍK ZE SEMINÁŘE (Vliv EU a Rady Evropy na správní řízení v ČR a v Polsku)

Stránka aktualizována: 06. 09. 2010, Petr Bačík