Tyto stránky jsou zastaralé a nepředstavují aktuální webovou prezentaci Univerzity Palackého.
Pokud jste sem zabloudili omylem, aktuální web je https://www.pf.upol.cz/.
Portál  |  STAG  |  e-mail
English
Právnická fakulta UP

Studentské spolky

 

3 rd edition of Human Rights Moot Court Competition

 

                                              

Staňte se součástí prestižního mezinárodního projektu! Buďte těmi nejlepšími, vyhrajte svůj spor přímo před Evropským soudem pro lidská práva a získejte jako hlavní cenu měsíční stáž u tohoto soudu!

 

 

Human Rights Moot Court Competition je simulovaný soudní spor, který se odehrává před Evropským soudem pro lidská práva. Tento mezinárodní projekt přináší ELSA International ve spolupráci s Radou Evropy letos již potřetí.

 

 

Jak se zapojit?

Vytvořte tým 2- 4 studentů práv a přihlaste jej do 3.listopadu 2014, dále je zapotřebí vypracovat písemné podání, přičemž deadline pro odevzdání těchto podání je 23. listopadu 2014. Na základě doručených písemných podání bude vybráno 16 nejlepších týmů, které postoupí do ústního finále, konaného ve dnech 23. – 25. února 2015, před Evropským soudem pro lidská práva ve Štrasburku!

 

 

Studenti, kteří se zúčastní Human Rights Moot Court Competition, získají přímou zkušenost s aplikací Evropské úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod na konkrétním případu, dále nepochybně zlepší své argumentačních dovednosti a v neposlední řadě pak soutěžící získají mnoho cenných životních zkušeností.

 

 

Soutěžící budou pracovat na fiktivním případu stížnosti podané k Evropskému soudu pro lidská práva, který je spolu s bližším informacemi zveřejněn na http://www.humanrightsmootcourt.org/

 

 

 

Zpravodajství z UP
ECTS - Dodatek k diplomuKurzy, školení, popularizacePF UP on SlidesliveAbsolventi UP

Calendar of Events now only on Palacký University's  new webpages

Stránka aktualizována: 11. 02. 2016, Jiří Kudlička